Chicachet » Na czym polega fenomen Skandynawii?

Na czym polega fenomen Skandynawii?

Na czym polega fenomen Skandynawii?

Podczas bezpłatnego webinarium badaczki zajmujące się antropologią, skandynawistyką oraz podróżami spróbują opowiedzieć o tym jak Skandynawia przeszła do mainstreamu.

Chociaż zajęcia organizowane są przez SWPS to dostęp do nich jest ogólny. Każdy chętny może skorzystać z udostępnionego linku na You Tubie i obejrzeć transmisję 5 stycznia o godzinie 18.00 na żywo.

Podczas rozmowy będzie można zadawać pytania, na które na żywo spróbują odpowiedzieć prelegentki. Podczas webinarium będzie okazja dowiedzieć się dlaczego kraje skandynawskie od lat znajdują się na szczytach rankingów najlepszych miejsc do życia, czy Polska jest podobna do Szwecji i jakie skandynawskie produkcje filmowe i serialowe warto znać.

Kilka słów o prowadzących

Zaproszone do prowadzenia rozmowy kobiety to dr Małgorzata Kłos złamująca się skandynawistyką, anglistyką i językoznawstwem na Uniwersytecie SWPS oraz autorka bloga podróżniczego „Nowa w
Szwecji” Anna Korczak, która od kilku lat mieszka w Malmö. Koordynatorką dyskusji będzie autorka podcastów i dziennikarka Marta Zmaczyńska.

Fot. Andreas Wagner/Unsplash

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.